Vyberte stránku

Kontaktujte nás

Napište nám

info@abentax.cz

Zavolejte nám

+420 602 161 862

Navštivte nás

Karlínské náměstí 10, Praha Palackého 1427, Nové Strašecí

F.A.Q.

Často kladené otázky

Jak podat přiznání k DPH?
Vyplňování přiznání z DPH pro mnohé představuje téměř takového strašáka, který doprovází podnikání po celé zdaňovací období. Pokud se i vás týká povinnost podání přiznání z DPH, poradíme vám, co k tomu potřebujete a jak si podání co nejvíce zjednodušit.
Jak založit firmu?

Podmínky pro založení firmy se můžou lišit případ od případu a mnohdy může jít celkem o složitou záležitost. Je však třeba se obrnit trpělivostí a sehnat dostatečné informace.

Co dělat v případě souběhu zaměstnání a podnikání?

Někteří z Vás podnikají při zaměstnání, takže v případě že mají SVČ jako vedlejší činnost a mají-li ze zaměstnaneckého poměru příjem alespoň ve výši zákonné minimální mzdy, tak v tomto případě pro ně neplatí povinnost platit měsíčně zálohy na pojištění.

Jak na mzdové účetnictví?

Mzdové účetnictví zahrnuje celou agendu úkonů a potřebných znalostí  pro správné vypracování. Vedení mzdového účetnictví si také žádá znalosti v daňové a finanční problematice.

Jaké výhody přináší externí zpracování účetnictví?

Outsourcing specializovaných účetních služeb přináší pro klienta především BEZPEČNOST. Případné penalizace ze strany úřadů jsou přeneseny do zodpovědnosti účetní firmy.

Jak objednat účetní služby?

Služby v oblastech vedení účetnictví a daňové evidence, mzdové účetnictví, personální agendy nebo daňového poradenství, Vám rádi poskytneme v naší kanceláři, ať už v Nové Strašecí nebo v Praze. Pokud budete mít zájem, rádi si s Vámi domluvíme první nezávaznou schůzku, buď ve Vaší kanceláři nebo v kanceláři u nás.

 

We are able to offer you our services to be all  communicated and done in English, for this case, pls don’t hesitate to pls contact: 
 
Ing. Karolína Harmáčková on email:
harmackova@cskarlin.cz, mobile nr.: 00420 777 019 092

 

kontaktujte nás

Máte nějaké dotazy nebo si chcete domluvit schůzku? Napište nám nyní!