Vyberte stránku

Kdo jsme?

Jsme certifikovaní Účetní Experti

Nejoblíbenější jsou služby v oblastech vedení účetnictví a daňové evidence, mzdového účetnictví, personální agendy nebo daňového poradenství. Služby Vám rádi poskytneme v naší kanceláři, ať už v Novém Strašecí nebo v Praze.
Pokud budete mít zájem, rádi s Vámi domluvíme první nezávaznou schůzku, buď ve Vaši kanceláři nebo v kanceláři u nás. 
Staráme se o účetnictví nejen pro živnostníky, ale i pro malé, střední a velké firmy, a to nejen v ČR a na Slovensku, ale pro další zahraniční klientelu, proto je naše plynulá komunikace v AJ samozřejmostí.

Let zkušeností

Spokojených zákazníků

Profesionální účetní

Více informací

Naše účetní a daňová kancelář poskytuje kompletní servis v oblasti daňového poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence, mezd a personalistiky. Zakládáme si na tom, abychom naše služby byly kvalitní. Naše znalosti a zkušenosti jsou výsledkem dvacetileté praxe v tomto oboru. Našim klientům poskytujeme profesionální služby, jsme neustále v obraze a sledujeme veškeré změny v legislativě, včetně soudní judikatury. O veškerých změnách naše klienty včas informujeme. Uvědomujeme si, že v dnešní době není podnikání jednoduché, a že je nutné mít i účetnictví, a s tím vše spojené, v pořádku. Kromě účetního, mzdového a daňového servisu, také 

nabízíme, na základě generální plné moci s daňovým poradcem, zastupování na úřadech. Náš účetní a daňový servis je koncipován tak, aby všichni naši klienti byli maximálně spokojeni, a aby ušetřený čas a energii mohli věnovat svému podnikání. Jak konkrétně budou vaše účetní a daňové služby vypadat, záleží na vzájemné domluvě.
V nabídce našich společností najdete všechno, co v těchto oblastech potřebujete. Jsou zaměřeny na FO, právnické osoby, plátce – i neplátce a na neziskové organizace. Samozřejmostí je zpracování online účetnictví, dokážeme poradit například s nastavením e-shopové platformy Shoptet a jiné. 

Kontaktujte nás

Kde nás najdete?

Účetnictví a daňové poradenství poskytujeme pro klienty z celé ČR v Novém Strašecí a v Praze 8 na Karlínském náměstí. S účetnictvím a daněmi pomáháme klientům nejen přímo v Novém Strašecí a na Rakovnicku, ale i v celém zbytku středních Čech. 

Ať už si vyberete kteroukoli z našich služeb v oblasti účetnictví nebo daňového poradenství, uděláme všechno pro to, aby Vám náš servis ulehčil život a umožnil Vám věnovat se svému podnikání opravdu naplno. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Karlínské náměstí 376/10, Praha 8

Po – Pá: 8 – 16